Archiv pro den: 5. 11. 2018

Kino Čáslav

Ve středu 7. 11. 2018 jedou děti MŠ a žáci ZŠ do kina na animovaný příběh „Vrabčákovo velké čapí dobrodružství“. Richard je vrabec. A všichni to ví. Všichni kromě Richarda. Malý ptačí sirotek vyrůstá v čapí rodině, má čapího bráchu, čapí mámu, čapího tátu a je samozřejmě přesvědčený, že sám se narodil jako čáp. Jenže přijde čas, kdy jeho adoptivní rodina vyráží na zimu do teplých krajů a Richarda musí nechat doma.
Velkolepé ptačí dobrodružství o vrabcovi, který žije jako čáp, a se svými svéráznými kamarády sovou Olgou a papouškem Kikim se vydává na let do Afriky.

Vstupné: 50,- Kč, doprava po vyfakturování.

plavání

Vážení rodiče, ve čtvrtek 8. 11. 2018 proběhne poslední lekce předplaveckého výcviku.

Kino

Vážení rodiče, ve středu 7. 11. 2018 jedou děti do kina do Čáslavi na pohádku „LETÍME“. Kino bude hrazeno z vybraných peněz.