Divadelní představení „Čert a Káča“

Kdo by neznal pohádkovou Káču, v českých pohádkách má mnoho podob, ale vždy je to řízná, rázovitá lidová postava. Nová klasická pohádka potěší řadou písniček, zasmějete se veselým scénám, například s čertovským vrátným u pekelné brány, pobaví vás i další čertův převlek, budete fandit rázné, ale upřímné Káče a překvapí vás, jak to dopadne se závistivou a domýšlivou kněžnou.
Čert a Káča je již sedmá pohádka, kterou pro DAP napsala známá spisovatelka a autorka televizních her Božena Šimková. Zúročila v ní letitou zkušenost s mnoha svými televizními i divadelními pohádkami, vzpomeňme například večerníčky Krkonošské pohádky. Všechny se vyznačují krásnou, květnatou češtinou. Zkušená autorka umí napsat příběh srozumitelný pro malé diváky, který zároveň pobaví i dospělé.

Odjezd dětí MŠ a žáků 1. a 2. ročníku ZŠ v 9.20 hod od školy, vstupné 70,- Kč. Doprava po vyfakturování.