Archiv pro den: 21. 4. 2019

Žehušický pohár

V pátek 26. dubna 2019 se vybraní žáci účastní lehkoatletických závodů malých škol v Žehušicích. Sraz v 7 hodin u ZŠ, s sebou: dostatek pití, svačinu, vhodné oblečení, pláštěnku, drobné kapesné. Návrat do 13 hod., oběd zajištěn ve školní jídelně.

Den bezpečnosti

Ve čtvrtek 25. dubna 2019 jedou žáci 3. – 5. ročníku na „Den bezpečnosti“ do Čáslavi. Uvidí praktické ukázky činnosti vybraných složek Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Zdravotnické záchranné služby, ČČK, Nadačního fondu Kryštůfek, simulátor převrácení vozidla, … V rámci této akce budou zpřístupněny vybrané haly Národního zemědělského muzea. S sebou: svačinu, pití, oblečení dle počasí, pláštěnku. Návrat mezi 12 – 13 hod. Oběd zajištěn ve školní jídelně. Akce je zdarma.