Archiv pro den: 20. 5. 2019

Divadelní představení

Ve čtvrtek 23. května 2019 jedou děti MŠ a žáci ZŠ do čáslavského divadla na představení „Krejčík Honza – není škola jako škola“. Nové dětské představení ukáže školu a učení tak trochu jinak. Vstupné 70,- Kč, doprava po vyfakturování. Odjezd v 9.15 hod. od školy.

Přijetí k předškolnímu vzdělávání (MŠ)

Základní škola a Mateřská škola Krchleby, okres Kutná Hora, příspěvková organizace

Přijetí k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2019-2020

Na základě podaných žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání a kritérií stanovených ředitelkou školy byli ve správním řízení s platností od školního roku 2019-2020 přijati k tomuto vzdělávání níže uvedení účastníci:

MS-1, MS-2, MS-3

Poučení a odvolání:
Proti tomuto rozhodnutí je možno podat odvolání ke Krajskému úřadu Středočeského kraje, Zborovská 11, Praha 5, ve lhůtě 15 dnů ode dne doručení rozhodnutí. Odvolání se podává prostřednictvím ředitelky Základní školy a Mateřské školy Krchleby, okres Kutná Hora, příspěvková organizace.

PaedDr. Jitka Olivová, ředitelka školy

Vyvěšeno dne: 20. 5. 2019