Archiv pro den: 31. 5. 2019

Školní vystoupení

Zveme všechny rodiče, sourozence a další členy rodin našich žáků na jejich vystoupení u příležitosti ukončení školního roku 2018-19, které se uskuteční v pátek 21. června 2019 od 15. 30 hodin v tělocvičně školy. Těšíme se na vás.

Cykloškola Lipno

Odjezd na Lipno v pondělí 3. 6. 2019. Sraz v 7.10 hod. před školou. Nutné odevzdat: potvrzení o zdravotní způsobilosti, potvrzení o bezinfekčnosti, kartičku zdravotní pojišťovny, potvrzení o technické způsobilosti jízdního kola. S sebou reflexní prvky na kolo či oděv.

Jízdní kola je třeba dopravit v neděli 2. 6. 2019 v 19.30 hodin do ZŠ ve Zbýšově. Kola zde budou připravena k přepravě.

Informace o učebních materiálech předány žákům.

Loučení se školním rokem aneb zahradní párty v MŠ

Vážení rodiče, vzhledem k velkému úspěchu loňské akce bychom i letos rádi něco podobného zorganizovali.

V pátek 14. 6. 2019 od 16.00 hod. se uskuteční „Zahradní párty“ v MŠ.

Prosím o nahlášení, zda se zúčastníte a co na akci zajistíte, např. (gril, vuřty, pití, zelenina atd.)

Záleží jen na vás.

ŠKOLNÍ VÝLET

Ve středu 19. 6. 2019 pojedou děti na školní výlet do

FARMAPARKU SOBĚHRDY

Příchod nutný do 8.00 hod.

Plánovaný návrat v 15.00 hod.

S sebou:

• Batoh
  • Pláštěnku!
  • Sportovní oblečení
  • Pití
  • Svačinu (něco co se v teplém počasí nekazí)!!!!

Oběd bude zajištěn na místě – Kuřecí řízek s bramborovou kaší.

Cena vstup: 120,- Kč

Oběd: 79,- Kč