Den dětí (foto)

Den dětí jsme letos oslavili v úterý 1. 6. 2021 na obecním hřišti. Žáci dle věku plnili různé disciplíny. Hráli bowling, kroket, házeli a proskakovali kroužky, přenášeli vodu v naběračce do připravené nádoby na čas, či házeli na cíl. Během sportovního odpoledne jsme si užili mnoho zábavy a radosti z pohybu, který dětem v této době viditelně chybí. Při závěrečném vyhodnocení jsme našim žákům popřáli vše nejlepší a ať si užívají tuto krásnou etapu života co nejlépe. Všichni dostali odměny, které si slavnostně sami vybrali. Mohli jsme využít i ceny, které byly určeny na tombolu na karneval, který se, bohužel, kvůli covidové pandemii nemohl uskutečnit. Potěšilo nás, že celá akce i dárky udělaly dětem radost. Určitě si to zaslouží. (P. Tesařová)