Den otevřených dveří

V sobotu 29. září 2018 se naše škola zapojila do obecní akce k 100. výročí založení republiky s názvem „Po stopách minulosti aneb Posvícení jinak“. Během odpoledne měli účastníci možnost navštívit všechna zajímavá místa v obci, zavzpomínat a případně se dozvědět i něco nového. Škola mateřská i základní otevřela své dveře v 15 hodin. V prostorách byla připravena výstavka výtvarných prací, učebních materiálů, fotografií, pamětních knih a kronik z minulosti i současnosti. Prezentace cca 1700 snímků ze života školy připoutala k interaktivní tabuli především současné žáky a jejich rodiče. Návštěvníků se sešlo opravdu hodně. Slyšeli jsme slova chvály na příjemné prostředí i vybavenost školy. Tato skutečnost nás potěšila. Vždyť vše, co děláme, děláme pro děti, aby se cítily dobře, aby se jim ve škole líbilo. Velkou zásluhu má zřizovatel školy, kterému patří na tomto místě velký dík. (J.Olivová)