Družinový karneval (foto)

Ve středu 2. března 2022 se změnila tělocvična naší školy k nepoznání. U vstupu ozdobeného fáborky s nápisem KARNEVAL nás přivítali starší žáci. Do vyzdobené tělocvičny poté přicházely zvláštní bytosti. Začal rej, představování masek, tanec, ale hlavně zábavné soutěžení. Každý obdržel kartičku, kam mu čtyři skvělí organizátoři z 5. ročníku připisovali splněné body. Starší děti se výborně zapojily do organizace karnevalu a pomohly vytvořit skvělou atmosféru. Malé děti radostně soutěžily a užívaly si zábavu. Skvělá atmosféra, spolupráce a vzájemný respekt, to vše navodilo velmi příjemnou atmosféru. Masky byly úžasné. Nezapomenutelná mažoretka, víla, princezny, čarodějka, karnevalová královna, ale také čarodějnice, Spiderman, babička, vojáci, Vřískot, pirát, klaun, pavouk, můra a mnoho dalších byli ozdobou našeho karnevalu. Všichni jsme si karnevalové veselí užili. Bylo znát, jak dětem podobné akce v době covidové chyběly. Na závěr si všichni účastníci a soutěžící vybrali zaslouženou odměnu z karnevalové tomboly. Děkuji moc starším dětem a paní Málkové za skvělou výpomoc. „ To byl, ale hezký karneval“, loučili se při odchodu mladší žáci. Starší odcházeli s dobrým pocitem, že se nám společná akce vydařila. Tak zase někdy příště. (P. Tesařová)