Oslava MDD aneb bojujeme s bacily!

Stejně jako každý rok probíhaly oslavy MEZINÁRODNÍHO DNE DĚTÍ v naší školce první týden v červnu. Naše obvyklé hledání pokladu se sice uskutečnit nemohlo, ale i tak jsme měli o zábavu postaráno. 4. června přepadli naši školku draci baciláci. Naštěstí, jsou všechny děti v naší školce statečné a odvážné. S draky se pustily do boje. Nebojovaly však mečem jako rytíři, ale svou chytrostí. Plnily úkoly, které si nejprve musely najít po celé zahradě. Za každý splněný úkol, se jim podařilo, zničit jednoho draka baciláka. A protože jsou to děti šikovné a chytré, porazily draky baciláky všechny! Na závěr na ně čekala odměna v podobě čokoládových medailí, diplomů a dalších dobrot. I když děti draky baciláky porazily, dobře vědí, že být opatrný je potřeba i nadále!