Plesová sezóna a Pomáda našich předškoláků

Vystoupení předškoláků s tancem Pomáda, který byl připraven na vánoční besídku pro rodiče a sklidil velký úspěch měl nečekané pokračování. Nikdo po besídce netušil, že vystoupení osloví širokou veřejnost a přijdou nabídky na zpestření plesové sezóny v obcích Paběnice a Výčapy. TJ sokol Paběnice požádala o toto vystoupení na 4. 2. 2017. V naplněné sokolovně byly naše děti přivítány velkým potleskem a nadšením všech účastníků. Vystoupení dětí bylo okouzlující, užily si ho děti i paní učitelky, které je při vystoupení doprovázely. Před samotným plesem se konala taneční zkouška, na které měly děti již velké množství diváků z řad seniorů z obce, ale i prarodičů, kteří se plesu neúčastnili, ale toto vystoupení si nechtěli nechat ujít. Další nabídka přišla z obce Výčapy, kde děti vystoupily se svou Pomádou 25. 2. 2017. Vystoupení doprovázel rovněž mohutný potlesk a aplaus v podobě radostného pískání účastníků plesu. Za obě vystoupení bylo každé dítě odměněno dárkem (TJ Sokol Paběnice – společenské hry, obec Výčapy – puzzle), obě obce myslely s dárkem i na rodiče, kteří ochotně své děti na zkoušky i vystoupení dovezli a podporovali je. Děkujeme našim tanečníkům – Teouškovi K., Andulce B., Emičce Č., Matějovi I., Anetce B., Adámkovi R., Pepíčkovi F., Románkovi M. a jejich rodičům za prezentaci MŠ Krchleby. (Vlachová D., Krupičková K.)