Podzimní výlety do Čáslavi

V rámci školní družiny jsme se tři podzimní středy vypravili na výlety do Čáslavi. Počasí nám opravdu přálo a tak nic nebránilo tomu správnému sportování. Cestou okolo Podměstského rybníka jsme pozorovali krásy přírody v tomto ročním období. Nejprve jsme navštívili nové hřiště s kruhy a různým posilovacím nářadím. Poté začala skvělá zábava – houpání, klouzání, točení, jízda na lanovce, lezení po pavučině, šplhy, vzpory, výmyky, ručkování, rovnovážná cvičení a mnoho dalšího na našem oblíbeném dětském hřišti. Cestou zpět jsme si zamlsali v cukrárně a v hračkárně jsme nakoupili dárečky pro radost. Vzhledem k většímu počtu žáků jsme vyjeli ve třech skupinách, což se vyplatilo. Děti si užily hodně zábavy, každý podle svých představ. Vzhledem k tomu, že se všichni chovali ukázněně, můžeme se těšit na podobné výlety na jaře. (P.Tesařová)