Pololetní vysvědčení (foto)

Ve čtvrtek 28. ledna 2021 jsme žákům 1. až 3. ročníku předali vysvědčení.  Dopoledne jsme se ještě první dvě hodiny učili, ale pak to nastalo! Všechny děti si v tichosti sedly na svá místa do lavic a paní učitelka je postupně vyvolávala. Pěkně od nejmenších po nejstarší. Však také pro prvňačky to bylo úplně první vysvědčení a nemohly se dočkat. Ale to téměř nikdo! Děti přicházely k tabuli, aby převzaly své vysvědčení z rukou paní učitelky. Některé tak trochu zpytovaly své svědomí a slibovaly v příštím pololetí ještě větší píli a úsilí, některé skákaly radostí. Na nikoho se nezapomnělo. Každý obdržel takové známky, jaké si zasloužil. Poté proběhla malá oslava v podobě drobných dárečků a sladkostí a všichni jsme si také hezky užili focení na památku slavnostního dne. (J. Domasová)