Recyklohraní

Ve 3. úkolu projektu „Recyklohraní aneb ukliďme si svět“ si žáci 4. a 5. ročníku zahráli na reklamní tým. Pracovali ve třech týmech, sami si vymysleli originální názvy – „Vodní muňáčci“, „Špunty na vodu“ a „Pumpa na vodu“. Všichni pracovali zaujatě a s plným nasazením. Cílem tohoto úkolu bylo seznámit sebe sama, ale i širokou veřejnost s tím, proč je důležité snížit spotřebu vody. V testu zaměřeném na šetrnou spotřebu vody všechny týmy obstály na výbornou. Poté skupinky žáků vytvořily reklamní tým, rozdělili si role. Nechyběl kreativec, grafik, analytik ani manažer týmu. Podařilo se vytvořit skvělé reklamy, které jsme zaslali do soutěže a vyhodnotí je vodárenská společnost Veolia. Vy si práce našich reklamních týmů můžete prohlédnout ve fotogalerii.  Velkou radost mi udělala chuť, s jakou děti pracovaly, vzájemná spolupráce, komunikace, soutěživost a nadšení. Toto nám všem při distančním vzdělávání tolik chybělo. (P. Tesařová)