Rozloučení s předškoláky v MŠ

Den úterý 27. 6. 2017 se stal slavnostním pro celou mateřskou školu. Děti se od rána velmi těšily, byly ukázněné a hodné. Loučení proběhlo za tónů písně „Pátá“, kdy paní učitelky část dětí posadily na zahradě a předškoláky přivedla paní učitelka k oficiálnímu rozloučení s mateřskou školou. V letošním roce se rozloučila celá taneční parta „POMÁDA“: Andulka Benešová, Anetka Bohunková, Emička Černovská, Teoušek Kroutil, Adámek Růžička, Matěj Illek, Vojtík Vondra, Pepíček Franc, Románek Mikula. Na památku na naši mateřskou školu děti obdržely pamětní list se svou fotografií, knihu s věnováním a barevné šátky s obrázkem a nápisem MŠ Krchleby. Součástí rozloučení bylo i vyhodnocení soutěže ve sběru plastových lahví. Na prvních třech místech byly letos čtyři děti. Na prvním místě se umístila Verunka Slováková, druhé místo obsadila dvě děvčata Anetka a Madlenka Bohunkovi se stejným počtem nasbíraných pytlů s plasty a na třetí místo obsadila Andulka Benešová. Děti obdržely diplomy za sběr, ale také věcné dárky ve formě hraček a sportovních předmětů. Mimořádně byl udělen i pochvalný list Matýskovi Zelenému za snahu ve sběru hliníku. Dále následovalo předání výtvarných prací a dírkových balíčků každému z dětí. Největším překvapením byl dort, od pana T. Kroutila, který zdobila jména všech odcházejících předškoláků, obou učitelek a provozní pracovnice. Dort dětem velice chutnal a byl sladkou tečkou po tradičním luštěninovém školním obědě. (Vlachová D., Krupičková K.)