Skvělý úspěch v Žehušickém poháru

Počasí se v pátek 28. dubna 2017 opravdu nevydařilo. Ani déšť však neodradil nás, odhodlaný sedmičlenný tým. Na atletické závody jsme vyjeli se skvělou náladou, natěšeni a odhodláni závodit. Po uvítacím ceremoniálu se uskutečnil běh na 50m, ve kterém krchlebskou školu reprezentovali Vládík Fišer, Filip Urválek a Nikola Benešová. Již zde svitla naděje na první medaili. V běhu na 60m získal 4. místo Martin Zralý. Poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde proběhl skok do dálky z místa. Za pěkný výkon zaslouží pochvalu Adéla Deverová, Nikola Benešová i Vítek Černovský. Vládík Fišer opět zabodoval a bylo jasné, že bude stát na stupni vítězů. V hodu plným míčem naše závodníky nezaskočilo ani to, že musí házet dozadu. Děvčata skvěle zastoupila Adéla Deverová, chlapce Vítek Černovský a vynikající byl Tonda Jeřicha, který hodil 6m. Poté skákal Martin Zralý do dálky, předvedl skvělou techniku a velkou snahu. Pak následovala štafeta, která se běžela v několika rozbězích. Náš čtyřčlenný tým podal neuvěřitelný výkon bez jediné chybné předávky. První vyběhl Vládík Fišer, který dostal družstvo okamžitě do vedení, Filip Urválek a Nikola Benešová běželi neuvěřitelně a nedali možnost protivníkům je předstihnout, Martin Zralý nasadil tempo a s velikým náskokem doběhl do cíle našeho rozběhu. V závěrečném slavnostním ceremoniálu byli ohodnoceni všichni! Vládík Fišer získal 2. místo v běhu na 50m a 3. místo ve skoku, Tonda Jeřicha 3. místo za hod plným míčem a naše skvělé družstvo dokázalo vybojovat 2. místo ve štafetě. Při vyhlášení vítězů se všem tajil dech. Poté jsme měli neuvěřitelnou radost. Krchleby vyhráli 3. místo ve své kategorii. Vraceli jsme se domů s pohárem. Je až neuvěřitelné jak šikovné máme děti! Velmi děkujeme skvělým závodníkům za výbornou reprezentaci školy. Chovali se příkladně, sportovně a ukázněně. Byla jsem na ně velmi pyšná. Děkuji paní Fišerové za odvoz dětí, veškerou pomoc, fandění i podporu. Pohár bude navždy zdobit naši školu a krásné vzpomínky nám všem zůstanou. (P.Tesařová)