Slavnostní převzetí ceny „Sazka olympijský víceboj“

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 jsme v pražském divadle Metro převzali odměnu za aktivitu v projektu „Sazka olympijský víceboj“. Naše škola získala poukaz na sportovní vybavení v hodnotě 10 000 Kč. Všichni žáci splnili 8 disciplín olympijského víceboje. Na konci školního roku obdrží sportovní diplomy s hodnocením vlastních výkonů. Výherní šek nám předali bronzoví olympijští medailisté kajakář Jiří Prskavec a trojskokanka Šárka Kašpárková. Děkuji tímto našim malým sportovcům za aktivitu a nasazení. Děkuji rovněž paní Zralé za příjemný doprovod a podporu při slavnostním předání. Celou akci provázela vstřícná atmosféra, radost z výhry i pěkný kulturní zážitek. Výhra naší málotřídní školy v celorepublikovém projektu je pro nás velikou odměnou a zároveň výzvou. Vše, co se dělá s radostí, chutí a hlavně pro děti, má význam.(P. Tesařová)