Třetí setkání s Cotym (foto)

Ve čtvrtek 6.2.2020 k nám už potřetí zavítal Coty, tentokrát s tématem „Čas a roční období“. A bylo vidět, že se s tímhle tématem trefil dětem do vkusu. Popovídal si s nimi nejen o tom, co se během jednotlivých období dá dělat, ale i třeba jaké oblečení se v té době nosí nebo kterou roční dobu má kdo nejraději (překvapivě zvítězilo léto – určitě ne kvůli prázdninám :)). Coty si pro žáky připravil i krásné omalovánky, ve kterých si pocvičili anglické barvy a slovíčka. Určování času bylo už trochu složitější, ale i s tím se naše děti nakonec popraly na výbornou. Hlavně ve chvíli, kdy měly závodit v tom, kdo na papírových hodinách nejrychleji ukáže čas, který jim Coty řekl. A i když spousta z nich má jen digitální hodinky, zvládli nakonec všichni skvěle i klasický ciferník. Na závěr jsme si pak hromadně zazpívali (někteří i zatancovali) a Coty nám zahrál na kytaru, kterou si přinesl. A jaké téma chystá tenhle zábavný Američan pro děti na příští schůzku? To se dozvíte už za měsíc. (Jana Olivová)