Vánoční nocování

Stalo se již tradicí, že žáci v posledních předvánočních dnech absolvují nocování u vánočního stromečku. Letos jsme se sešli ve středu 19. prosince 2018 v 19 hodin vybaveni spacími pytli, karimatkami, dekami, sportovním oblečením, cukrovím a hlavně očekáváním a dobrou náladou. Po „obsazení “ vytouženého místa jsme se vydali na venkovní radovánky spojené s prskavkami, rachejtličkami, … Po návratu do školy na nás čekaly pod stromečkem dárky. To bylo radosti!!! Pohádky, sportování, vyrábění a povídání si do pozdních nočních hodin nebralo konce. Našli se i jedinci, kteří za celou noc nezamhouřili oko. Ranní vstávání bylo krušné, ale poslední možné chvíle prožité před Vánoci se spolužáky nás zvedly ze spacáků. Po snídani jsme poklidili, něco si ještě vyrobili a pomalu jsme se začali rozcházet do svých domovů. Teď nás čekají Vánoce se svými rodinami, teď přijde to pravé kouzlo vánoční.