Zábavné odpoledne – Hraběšín

Sobota 4. 3. 2017 byla osudová pro Zábavné odpoledne s maskami ZŠ a MŠ Krchleby. Příprava byla tradiční za pomoci rodičů, OÚ Krchleby, Třebonín, Hraběšín, dětí ZŠ a všech zaměstnanců ZŠ a MŠ. Oproti předešlým rokům byla účast menší, ale zájem o program i Kolo štěstí větší. Program zajistil pan Václav Dvořák v masce klauna, který děti neskutečně zaujal svým vystupováním, tancem, soutěžemi pro děti a výrobou zvířátek z balonků. Jeho nápadité poznámky často pobavily nejen děti, ale i dospělé. Ve svém chování byl velmi pohotový v řešení nečekaných situací, o které se děti občas postaraly. Z ohlasů rodičů a dětí bylo jasné, že volba průvodce zábavného odpoledne byla šťastná. (Vlachová D., Krupičková K.)