Zábavné odpoledne s maskami

Ani v letošním školním roce nesmělo chybět již dlouho očekávané Zábavné odpoledne s maskami. I když počasí nám nebylo příliš nakloněno, sešla se v sobotu 17. března 2018 v hraběšínském sále velká spousta masek. Nechyběl pirát, princezny, berušky, čerti, kovbojové, baletky, kominíček a spousta dalších. Celým programem nás provedl pan Jakub Rucký alias CUCÍNO, který si s dětmi zatančil, ukázal jim několik zajímavých kouzel, která udivila nejen děti, ale i dospělé. Obdaroval děti dárečky v podobě balónků a vytvořil obrovské bubliny i spoustu maličkých, které děti s nadšením chytaly. Celé odpoledne bylo velice zábavné a nikomu se nechtělo domů. Všichni se už teď těšíme na příští rok!  (Krupičková K.)