Sponzoři a přátelé školy

(ZŠ) Děkujeme bývalé žákyni naší školy - Adéle Deverové a její rodině za krásný vzrostlý smrk, který jsme zasadili na školní zahradě.

____________________________________________________________________________

(ZŠ) Děkujeme paní Jeřichové, mamince Jakuba a Tomáše, za osvěžující odměny všem účinkujícím na červnové školní besídce.

_________________________________________________________________________

(ZŠ) Děkujeme manželům Fajmonovým, rodičům Marka a Elišky, za podporu ve sportovní oblasti - dostali jsme speciální těžký míč "medicinbal", který hned s radostí využíváme při tréninkové přípravě na soutěž v Čáslavi.

foto _________________________________________________________________________

(ZŠ) Děkujeme naší paní učitelce Domasové, že zajistila výrobu a umístění hmyzího domečku na školní zahradě.

_________________________________________________________________________

(ZŠ) Děkujeme manželům Málkovým, rodičům našich žáků Jendy a Zdendy, za palety a materiál na velký hmyzí domeček, který jsme během Dne Země postavili na školní zahradě.

_________________________________________________________________________

(MŠ) Děkujeme manželům Pelikánovým, rodičům Adélky z naší mateřské školy, za "živou" ukázku mláďat výra velkého.

_________________________________________________________________________

(ZŠ) Velké poděkování patří všem maminkám, které nám napekly perníčky na velikonoční dílničku, nebo přinesly jen tak něco dobrého na zoubek.

Děkujeme Vám, že jste všichni přišli a podporujete nás!

____________________________________________________________________________

(ZŠ) Děkujeme mamince Jeřichové za "sladkou" svačinku na školní karneval!

Muffiny byly vynikající!

(ZŠ) Zároveň děkujeme, že nás darováním 3 košů na tříděný odpad podporuje v ekologické výchově.

Koš na tříděný odpad

____________________________________________________________________________

(ZŠ a MŠ) Děkujeme všem rodičům, kteří nás podporují ve sběru starého papíru, hliníkových plechovek a elektroodpadu. Čím více materiálu nasbíráme, tím více získáme bodů v celoroční hře v rámci ekologického projektu, do kterého jsme zapojeni.

____________________________________________________________________________

(ZŠ) Děkujeme mamince Rajdl Knönagelové za kancelářské vybavení a zejména za kopírovací stroj!

Kopírka

____________________________________________________________________________

(ZŠ a MŠ) Děkujeme krchlebské firmě VAVA.eu s. r. o. za zprostředkování a úhradu vzdělávacích programů pro mateřskou a základní školu v rámci prevence rizikového chování dětí a žáků. Programy jsou zaměřené na prevenci popálenin (Už vím, že pálí pro ZŠ, Pozor, pálí pro MŠ).

Vava

Svátek má Oto