Den Země  1

21. 4. 2023 se u nás uskutečnil Den Země. Kromě úklidu okolí mateřské školy jsme pro děti připravili spoustu dalších aktivit a činností.

Dopoledne se děti seznámily s tím, co je pro naši planetu důležité a co ji naopak škodí, jak třídíme odpad a jak bychom se měli chovat. Skládaly z různých stavebnic naši planetu, puzzle. Nechyběla ani grafická a výtvarná činnost – pracovní listy, omalovánky, lepení, stříhání, zkrátka od každého něco. Společně jsme také vytvořily naši planetu z obtištěných rukou. Na vycházku jsme vyrazili na Cihelnu a posbírali předměty, co do přírody rozhodně nepatří! Děti dobře vědí, jak se k planetě chovat, co je důležité a jak správně třídit. Za tento den si všechny děti zaslouží velikou pochvalu!

Datum vložení: 25. 4. 2023 12:12
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2023 12:20