Projekty externí

Mléko do škol 1

Mléko do škol

Datum: 14. 3. 2024

Cílem projektu je působit na zlepšení stravovacích návyků dětí na I. stupni základních škol.

Obědy pro děti 1

Obědy pro děti

Datum: 14. 3. 2024

Obědy pro děti je projekt obecně prospěšné společnosti WOMEN FOR WOMEN, o.p.s., která pomáhá rodičům s dětmi, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.

Finanční podpora z Operačního programu Jan Amos Komenský 1

Finanční podpora z Operačního programu Jan Amos Komenský

Datum: 14. 3. 2024

Projekt je zaměřen na personální podporu, vzdělávání pracovníků, sdílení zkušeností a inovativní vzdělávání žáků. Celková výše podpory činí 796.919,- Kč.

Digitalizujeme školu - Národní plán obnovy 1

Digitalizujeme školu - Národní plán obnovy

Datum: 14. 3. 2024

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Odznak všestrannosti - Olympijský víceboj 1

Odznak všestrannosti - Olympijský víceboj

Datum: 14. 3. 2024

Hlavním cílem "odznaku" je všestranný sportovní rozvoj žáků. Je využito přirozené soutěživosti dětí, porovnáváním mezi sebou a možností zisku odznaků různých úrovní dle dosažených výsledků jsou motivovány k rozvoji všestrannosti.

Recyklohraní 1

Datum: 14. 3. 2024

Program Recyklohraní rozvíjí vztah žáků k životnímu prostředí formou tematických her, praktických činností, kvízů a menších projektů, ale také přímou účastí na sběru použitých baterií a vysloužilého drobného elektrozařízení.

Svátek má Vlastislav

• Mezinárodní den smutku
  • Mezinárodní den pro bezpečnost a zdraví při práci

Zítra má svátek Robert