ZŠ a MŠ Krchleby
okres Kutná Hora

Recyklohraní

Recyklohraní 1

Program Recyklohraní rozvíjí vztah žáků k životnímu prostředí formou tematických her, praktických činností, kvízů a menších projektů, ale také přímou účastí na sběru použitých baterií a vysloužilého drobného elektrozařízení.

Program Recyklohraní vznikl v září roku 2008 se záměrem podpořit environmentální výchovu v mateřských, základních a středních školách v České republice. Cílem projektu je prohloubit znalost žáků a studentů v oblasti předcházení vzniku, třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení. Od roku 2020 došlo k rozšíření témat o problematiku šetrné spotřeby vody a následně ještě o téma klimatická změna.

Datum vložení: 14. 3. 2024 17:56
Datum poslední aktualizace: 14. 3. 2024 17:57