Jarní tvoření

Jarní tvoření 1

Ve čtvrtek 18. května se v naší školce uskutečnilo Jarní tvoření s rodiči. Všichni, jak děti, tak rodiče, se s nadšením zapojili. Velkou radost udělalo dětem malování na sádrová zvířátka, která sponzorsky darovala maminka Agátky, paní Havránková, které tímto moc děkujeme! Dalším tvořením bylo malová

Ve čtvrtek 18. května se v naší školce uskutečnilo JARNÍ TVOŘENÍ. Všichni, jak děti, tak rodiče, se s nadšením zapojili. Velkou radost udělalo dětem malování na sádrová zvířátka, která nám sponzorsky darovala maminka Agátky, paní Havránková, které tímto moc děkujeme! Dalším tvořením bylo malování na látkové tašky, se kterými teď mohou rodiče dělat na nákupech parádu, i za ně sponzorům moc děkujeme. Celé tvoření se neslo ve veselém a zábavném duchu a všichni jsme si ho moc užili. Děkujeme všem rodičům, kteří se zúčastnili a těšíme se na další společné akce!

Datum vložení: 25. 5. 2023 15:06
Datum poslední aktualizace: 25. 5. 2023 15:09