Pozor, pálí ....

Pozor, pálí .... 1

Ve vzdělávacím preventivním programu "Pozor, pálí ..." si děti vyzkoušely první pomoc Edovi při popálení horkou vodou a zjistily, jak se zachovat, pokud by se něco podobného přihodilo.

„Pozor, pálí“ …tak se jmenoval vzdělávací program pro děti. Z organizace POPÁLKY k nám zavítala paní Hela se svou kamarádkou Maruškou a kamarádem Edou. Hela seznámila děti s tím, co se jejím kamarádům přihodilo, jak se popálili. Děti si také vyzkoušely první pomoc Edovi při popálení horkou vodou a zjistily, jak se zachovat, pokud by se něco podobného přihodilo. Společně si také zopakovaly, jak se správně chovat, aby k něčemu takovému vůbec nedošlo. Paní Hela děti moc chválila, za to jak byly hodné, spolupracovaly a spoustu toho věděly a znaly.

Datum vložení: 25. 4. 2023 12:01
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2023 12:12